УАТЖ та Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка оголосили про співпрацю

Новини

7 лютого 2019 року сторони домовилися про консолідацію зусиль у розробленні оптимальних шляхів розвитку української туристичної журналістики, спільну діяльність у галузі інформування громадськості про перспективи розвитку туристичної галузі нашої держави, просування іміджу України як туристичного центру на світовому рівні.

Співробітництво дозволить провести низку заходів, спрямованих на реалізацію більш компетентного підходу в освіті та вдосконалення професійних умінь тревел-журналістів.

Як повідомив директор Інституту журналістики В.В. Різун, «… у рамках співпраці ми запланували низку важливих для підготовки майбутніх тревел-журналістів заходів. Зокрема, це організація конференцій, круглих столів, днів кар’єри, майстер-класів, проходження студентами практик і стажувань».

Голова Української асоціації тревел-журналістів В.М. Михайленко зазначив, що на сьогодні існує нагальна потреба в консолідації зусиль навчальних закладів, представників медіагалузі та гравців сфери туристичних послуг для розроблення оптимальних шляхів розвитку української туристичної журналістики, задоволення попиту на інформацію, захисту прав і вдосконалення професійних умінь тревел-журналістів.